Iniemamocni 2- fajna bajka


W rodzinie Iniemamocnych przyszła kolej na zmiany! Podczas gdy Helen rozwija swoją karierę zawodową, jej mąż Bob zostaje w domu z dziećmi realizując się w zaciszu domowych pieleszy. Ta nowa sytuacja jest trudna dla wszystkich, a pączkujące nadprzyrodzone zdolności małego Jack-Jacka nie czynią jej łatwiejszą. Kiedy kolejny szwarccharakter planuje genialny i niebezpieczny spisek, cała rodzina Iniemamocnych musi ponownie zjednoczyć siły, aby stawić czoła nowemu wyzwaniu. Łatwiej powiedzieć, trudniej zrobić – nawet dla Iniemamocnych.


Ci, którzy oglądali pierwszą część Iniemamocnych z pewnością nie mogli się doczekać kolejnej części.  Nic dziwnego, to świetna i pełna zabawnych momentów bajka dla całej rodziny. Byłam na filmie razem z mężem i dziećmi i z czystym sercem polecam obejrzenie. Zawrotna akcja niczym w filmie sensacyjnym, śmieszne dialogi, zabawne sytuacje, doskonała animacja. Super, że mały JackJack również pokazał swoje super moce - są na prawdę niezłe.

W bajce podobał mi się również wątek, w którym Bob - do tej pory głowa rodziny - musi sprostać domowym obowiązkom, które wykonywała jego żona. Z pozoru prosta rzecz, a jednak z czasem sprawia sporo problemu. Koniecznie musicie obejrzeć tę animację, na pewno nie będziecie się nudzić.Tagi: fajny film animowany, najlepsze filmy, fajny film z 2018 roku

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Łatwe przeliczanie produktów

Schab w sosie koperkowo-marchewkowym

Andrzejki i wróżby andrzejkowe