Najlepszy dramat " Wyspa tajemnic"

"WYSPA TAJEMNIC"


Moim zdaniem Leonardo DiCaprio to jeden z najlepszych aktorów. Doskonale wciela się w swoje role, daje z siebie 100% i potrafi przyciągnąć przed ekrany telewizorów każdego. 
Tak jest i w tym przypadku. 
Wyspa tajemnic to film z pogranicza dramatu psychologicznego połączonego z thrillerem. Akcja filmu rozgrywa się w 1954 roku na wyspie Zatoki Bostońskiej. Na owej wyspie znajduje się szpital dla psychicznie chorych przestępców, z wyspy w tajemniczych okolicznościach znika jedna z pacjentek. Do sprawy przydzielonych zostaje dwóch szeryfów, nie jest to prosta sprawa do rozwiązania, jest ona pełna zagadek i niedomówień. Dodatkowo nad wyspę nadciąga sztorm i huragan, które z pewnością nie będą miały pozytywnego wpływu na rozwikłanie zagadki. Ponadto główny bohater, weteran wojenny, który jest jednym z szeryfów będzie musiał zmierzyć się z przeszłością, do której nigdy nie chciał wracać.


Świetny film, doskonała gra aktorska, rewelacyjna fabuła, znakomity majstersztyk. Polecam koniecznie obejrzenie tego działa, możecie się bardzo zdziwić co do zakończenia, ale tego, oczywiście, nie będę zdradzała. Prócz tego napięta tajemniczość, która z każdą minutą potęguje się zachęca do obejrzenia. Jak dla mnie ocena 9/10 jest jak najbardziej adekwatna.Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Łatwe przeliczanie produktów

Schab w sosie koperkowo-marchewkowym

Andrzejki i wróżby andrzejkowe