Fajna komedia "Agentka"

Postanowiłam, że co jakiś czas będę opisywać filmy, które mi się podobały lub nie. Pisałam już o dwóch tytułach. Przyszła kolej na trzeci film. Jest to amerykańska komedia "Agentka". Jest to śmieszna parodia filmów o Jamesie Bondzie.

Główną bohaterką jest analityczka Susan (Melissa McCarthy), która musi rozpracować szajkę handlarzy bronią. Dotąd pracowała przy biurku, ale gdy inni agenci zostają zdemaskowani postanawia działać i pomóc. Mimo, że nie posiada doświadczenia zawsze wychodzi z opałów bez szwanku. Nadrabia pomysłowością, brawurą i nieszablonowymi metodami.
Bardzo zabawna komedia, wiele śmiesznych momentów i dowcipów. Najbardziej zaskoczył mnie Jasona Statham, aktor słynący raczej z filmów akcji, wciela się tu w agenta trochę niezrównoważonego psychicznie. Jego teksty i przechwałki po prostu zwalają z nóg. On zawsze taki poważny, a tu taka zmiana. Melissa zabawna, idealnie pasowała do tej roli, nie wyobrażam sobie innej aktorki na jej miejscu.
Jeżeli ktoś ma zły humor i chce się naprawdę dobrze bawić, i śmiać to zdecydowanie polecam. Znakomita komedia, zwariowana, pełna efektów specjalnych jak i fajnego humoru.
Zachęcam do obejrzenia. Jeśli nie wierzycie na słowo, obejrzyjcie zwiastun.

 

Tagi: fajne filmy, filmy 2015 roku, najlepsze komedie,

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Łatwe przeliczanie produktów

Schab w sosie koperkowo-marchewkowym

Andrzejki i wróżby andrzejkowe