Film na święta "Family Man"

Święta to najbardziej magiczny i wyjątkowy czas w roku, który spędzamy z rodziną i bliskimi. Siedząc wieczorem przy kominku i pijąc kakao bierzemy pilot od telewizora i skaczemy po kanałach, szukając fajnego filmu na wieczór. Filmu świątecznego, który jeszcze bardziej wprawi nas w świąteczny nastrój. Ach jakie jest nasze rozczarowanie kiedy nic nie możemy znaleźć, lub gdy puszczane są same powtórki.
Z mojej strony chciałabym polecić film z 2000 roku z Nicolasem Cage w roli głównej - "Family Man".

Jack jest jednym z czołowych maklerów na Wall Street. Jest bardzo zajętym, bogatym i bardzo samotnym mężczyzną. Przed 13 laty podjął decyzję, która doprowadziła go do tego  – porzucił ukochaną Kate i zajął się karierą. W każde święta doskwiera mu samotność, tak też było i tym razem. Aż nagle w wigilię Bożego Narodzenia Jack samotnie zasypia w swoim luksusowym apartamencie na Manhattanie i budzi się w zwykłym domku w New Jersey jako mąż Kate, ojciec dwójki dzieci i sprzedawca opon.Czy Jack wykorzysta drugą szansę jako mu dano? Czy może nie tak to sobie wyobrażał? Koniecznie musicie obejrzeć ten film.

Wzruszający, piękny film. O nas samych, o naszych wyborach w życiu. Jaką drogę wybrać, aby być szczęśliwym. Jak się okazuje kariera, wpływy, pieniądze to wszystko przemija i nie warto skupiać się tylko na tym. Jest coś o wiele cenniejszego. Miłość i rodzina.
Film w klimacie świątecznym. Bardzo polecam, kto nie oglądał musi szybko nadrobić.


 


Tagi: fajny film, filmy 2000 roku, najlepsze komedie romantyczne

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Łatwe przeliczanie produktów

Schab w sosie koperkowo-marchewkowym

Andrzejki i wróżby andrzejkowe