czwartek, 4 stycznia 2018

Fajny film o gotowaniuZ racji tego, że na moim blogu przeważają posty z przepisami, no cóż lubię gotować, postanowiłam obejrzeć jakiś dobry film kulinarny. Zaciekawiła mnie tematyka o gotowaniu i ciekawość czy można sprostać takiemu tematowi. Oglądałam chyba ze 4 filmy, ale chciałabym się podzielić refleksją na temat jednego filmu, jego tytuł to "Szef" z 2014 roku.

      Jest to historia kucharza, który jest mistrzem w swoim fachu, mimo to traci posadę i postanawia zacząć wszystko od nowa. Razem ze swoimi przyjaciółmi otwiera mobilny bar. Wkrótce jego nowy projekt staje się bardzo znany i jest o nim głośno w całej Ameryce.
       To bardzo fajny film o rodzinie, przyjaźni i oczywiście o jedzeniu. Film trochę wzbudza do refleksji, wiecznie zajęty ojciec oddala się od syna i to psuje trochę ich relacje, które nie jest tak łatwo naprawić. Bohater bardzo dobrze zna się na swojej pracy i oddaje temu całe serce, co niestety przekłada się na życie rodzinne. Ale chyba tak już z pasjami bywa.
       Nie polecam oglądać filmu z pustym żołądkiem. Pasja bohatera jest tak przedstawiona, że aż zaczęłam mu zazdrościć. Na widok potraw aż ślinka leci. Super przepisy, cudowne potrawy i świetne zdjęcia. Bardzo polecam obejrzeć film. Film z lekkostrawną nutą dla zrelaksowania się. Cóż mogę rzec smacznego oglądania!


 


Tagi: fajny film, najlepsze komedie, filmy z 2014 roku,

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pomysły na prezent dla babci i dziadka

Czy wszyscy pamiętają jakie święto obchodzimy 21 i 22 stycznia? Jestem pewna, że nie ma takiej osoby, która by zapomniała. Tak, tak jest t...